Terminale Płatnicze POS

Oferujemy nowoczesne terminale z płatnością zbliżeniową, która znacznie przyspiesza obsługę Klienta. Nasze urządzenia akceptują wszystkie rodzaje kart MasterCard i Visa, czyli największych firm na rynku. Po właściwym zaprogramowaniu terminale płatnicze wyświetlają na ekranie logo przedsiębiorstwa, co stanowi doskonałą reklamę marki Klienta.

Usługa Dynamic Currency Conversion (DCC) ułatwia płatność obcokrajowcom, pozwalając im na transakcje w walucie prowadzonego rachunku. Podobnie jak w przypadku usługi Cash Back – umożliwiającej wypłacanie pieniędzy podczas zakupów – DCC także zapewnia prowizję o wysokości ustalonej przez firmę. Oferujemy także sprzedaż kodów prepaid operatorów polskich sieci komórkowych, m.in. Orange, T-mobile, Plus oraz Heyah. W każdym aspekcie gwarantujemy Klientowi pomoc – nasz Help Desk zapewnia wsparcie przez 24 godziny i siedem dni tygodnia, nawet w święta.

Akceptacja kart płatniczych

Akceptacja kart płatniczych

Akceptacja kart płatniczych niesie za sobą szereg korzyści między innymi pozwala na zwiększenie przychodów, przyspiesza obsługę oraz zmniejsza ryzyko i koszty związane z obsługą gotówki.

Nasze terminale płatnicze obsługują̨ nowoczesne i szybkie płatności zbliżeniowe (Visa PayWave, MasterCard i Maestro Paypass) oraz akceptują wszystkie rodzaje kart płatniczych Visa i MasterCard – dwóch największych organizacji płatniczych odpowiadających wspólnie za ponad 98% polskiego rynku kart płatniczych.

Cash Back

CashBack

Cash Back jest usługą, dzięki której posiadacz karty może przy okazji dokonania transakcji swobodnie wypłacać niewielkie kwoty (do 300 zł). Od każdej takiej transakcji otrzymują Państwo ustaloną prowizję. Usługa ta sprawia, że Państwa Klient chętniej dokonuje zakupów, łącząc je z możliwością wypłaty niewielkiej kwoty gotówki.

Doładowania prepaid

Doładowania PrePaid

Prepaid GSM – doładowania telefoniczne udostępniane są do sprzedaży w terminalu płatniczym. Oferujemy sprzedaż kodów prepaid wszystkich znaczących operatorów telefonicznych na rynku takich jak Plus, Orange, T-mobile, Virgin mobile, Heyah czy Lyca mobile.

Płatności zbliżeniowe

Terminale płatnicze zbliżeniowe

Nasze terminale płatnicze obsługują nowoczesne i szybkie płatności zbliżeniowe. Płatności zbliżeniowe są szczególnie wygodne w miejscach, gdzie ważna jest szybkość dokonywania transakcji. Dzięki nim Twoi Klienci łatwo, szybko i bezpiecznie zapłacą za wszystkie zakupy niezależnie od kwoty. A Ty obsłużysz ich szybciej i sprawniej!

Dynamic Currency Conversion

Wymiana waluty

DCC czyli Dynamic Currency Conversion to nowoczesna usługa pozwalająca obcokrajowcom na dokonywanie płatności w walucie rachunku. Podczas realizacji transakcji w punkcie handlowo-usługowym Klient ma możliwość zapłaty w PLN bądź w swojej walucie. Z tytułu tej usługi otrzymują Państwo ustaloną prowizję.
Nowość – usługa w trakcie wdrożenia.

Logo na terminalu

Własne logo na terminalu płatniczym

Reklamuj się na swoim terminalu i daj się zauważyć swoim Klientom. Skorzystaj z idealnej możliwości reklamy widocznej przy dokonywanych zakupach przez Twoich Klientów.

Help Desk

HelpDesk

Zapewniamy Państwu wsparcie w każdym aspekcie współpracy. Najważniejsza jest dla nas jakość obsługi, dlatego specjalnie dla Państwa udostępniamy dedykowane Biuro Obsługi Klienta, które pozostaje do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Pod dedykowanym numerem mogą Państwo otrzymać wszelkie informację na temat umowy, rozliczeń, a także uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania. W tym samym miejscu mogą Państwo również rozszerzyć swoją umowę o kolejne urządzenia i usługi.

Zamknij