Witamy Państwa na stronie internetowej firmy ELKAS
                     
Żyrardów                        tel. 46 855 41 10
Grodzisk Mazowiecki    tel.  22 730 30 17
Rawa Mazowiecka         tel.  46 815 62 29

 

 

                                     Jesteśmy z Państwem jako firma ELKAS od 6 czerwca 2003 roku, a w branży fiskalnej funkcjonujemy z sukcesami już od roku 1998 . Oferujemy nowoczesne rozwiązania w dziedzinie techniki sklepowej i biurowej. Dynamiczny rozwój naszej Firmy zawdzięczamy zaufaniu jakim nas Państwo obdarzyliście.

    Prowadząc działalność od wielu lat, cały czas dostosowujemy  ją do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Szybko zmieniające się warunki i postęp techniczny motywują nas do ciągłego doskonalenia naszych produktów. Naszym celem jest kompleksowe i profesjonalne świadczenie usług oraz dążenie do pełnego zaspokojenia naszych Klientów. 

 

Kasy i drukarki fiskalne, wagi elektroniczne

Prowadzimy sprzedaż urządzeń fiskalnych i innych urządzeń do pracy we wszelkiego rodzaju placówkach handlowych i usługowych.   Oferujemy Państwu autoryzowany serwis, który obejmuje  pełną opiekę gwarancyjną  i pogwarancyjną zakupionego u nas sprzętu. Dla firm, które podpisały z nami umowę serwisową jesteśmy dostępni przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu. 

 

 

 

 W naszej ofercie posiadamy również wagi elektroniczne.  Prowadzimy kompleksową obsługę związaną z legalizacją i naprawą wag. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.  Na czas naprawy lub legalizacji udostępniamy wagę zastępczą.Komputery, Urządzenia peryferyjne, Oprogramowanie

Oferujemy Państwu równiez sprzęt komputerowy, akcesoria i materiały eksploatacyjne, budujemy systemy i sieci komputerowe. Wdrażamy nietypowe rozwiązania, projektowane przez nas we współpracy z naszymi klientami. 

Wdrażamy oprogramowanie magazynowe WfMag, Subiekt, Small Business, Pc Market zapewniając jednocześnie opiekę informatyczną. 

W naszej ofercie posiadamy również produkty dla dzieci i młodzieży. Różnorodność gier komputerowych zaspokoi potrzeby najbardziej wymagającego gracza.

 

Szkolenia zawodowe  

 

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom  klientów rozszerzyliśmy naszą ofertę o szkolenia zawodowe ze szczególnym uwzględnieniem obsługi urządzeń fiskalnych oraz zagadnień związanych z branżą handlową. Dokładamy wszelkich starań, by zajęcia prowadzone przez wykładowców przebiegały w miłej atmosferze, dając naszym słuchaczom możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczeń. Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami dot. szkoleń w dalszej części naszego serwisu.

 

 


 Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia poszczególnych stron naszego serwisu.
Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 46 855 41 10. 
Zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem:
elkas@elkas.pl